Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Temat: Astma

Junior Member

Status

Domyślnie

U mojej córki zdiagnozowano obturacje kiedy miała niespełna pół roku i tak od czterech nigdzie poza dom nie wybieram się bez inhalatora, bo nigdy nie wiadomo, co nas może spotkać. Od kaszlu do zapalenia płuc czasem mija ledwie kilka godzin.

Member

Status

Domyślnie

Powiem Ci szczerze, że właśnie jestem w trakcie czytania bardzo fajnych artykułów na temat astmy na stronie http://www.odetchnijspokojnie.pl/ a są tam artykuły typu " Jak żyć z astmą" itd. Bardzo fajne, lekkim pismem napisane. Możesz sobie je poczytać.

Senior Member

Status

Domyślnie

A czy badaliście soje dziecko pod kątem- echo serca dzieci warszawa
    Znajoma mnie bardzo wystraszyła pod tym kątem i zastanawiam się czy takie badania nie wykonać mojemu maluszkowi. Co sadzicie warto nie panikować ?

Senior Member

Status

Domyślnie

Zastanów się także nad prywatnym ubezpieczeniem, bo na prawdę warto jeśli choruje się na takie choroby jak astma, bo wymaga ona częstych wizyt u lekarza, a wszyscy wiemy jaką mamy służbę zdrowia i ile czasem musimy czekać na wizytę u lekarza. Fajne pakiety ubezpieczeniowe znajdziesz tutaj https://www.allianz.pl/ubezpieczenia...tne,33717.html

Senior Member

Status

Domyślnie

Ja tylko mogę ze swej strony potwierdzić, że astma to paskudna choroba. Kiedyś, za pokolenia naszych dziadków albo pradziadków, mało kto słyszał o astmie albo alergii. Teraz zaś te choroby są na porządku dziennym i nie wydaje mi się, żeby liczba chorujących na nie zmalała. Ja na przykład, od małego miałam takie objawy jak zaczerwienione oczy czy katar, szczególnie po zabawach z psami, ale na wsi nikt do tego nie przywiązywał większej wagi. Dopiero, jak dostałam gwałtownej duszności podczas rodzinnego grilla, rodzice przerazili się nie na żarty i błyskawicznie zawieźli mnie do lekarza. Okazało się, że nie dość, że jestem alergiczką, to jeszcze choruję na astmę. W efekcie musiałam zmienić całą swoją dietę i usunąć z niej składniki, które mogły wywoływać objawy astmatyczne. Na szczęście, po kilku latach regularnego odczulania plus przyjmowania leków rozszerzających oskrzela, czuję się znacznie lepiej. Przy okazji, podrzucam Wam stronkę, na której można znaleźć ciekawe artykuły na temat astmy - http://www.totylkoastma.pl/. Możecie wejść i poczytać, ale oczywiście żaden tekst nie może być alternatywą dla wizyty u lekarza. Pamiętajcie o tym, pozdrawiam Was.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia