Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Senior Member

Status

Domyślnie Pomysł na wakacje

Uwielbiam wakacje spędzać w gronie rodziny. Chociaz zastanawiamy się gdzie wybrać się na kolejne wakacje. Bierzemy pod uwagę łebe. Mają tam tanie noclegi i okolica jest piękna , po za tym znalazłam taka opcje jak łeba kamera i dzięki temu mogę sprawdzić co się dzieje i jaka jest pogoda.

Senior Member

Status

Domyślnie

W tym roku szukam jakiegoś oryginalnego rozwiązania i przyszedł mi do głowy rejs Ciekawą ofertę znalazłam na stronie Globturist http://www.globtourist.com/rejsy-malta.html. Polskie morze to ryzyko złej pogody więc wstępnie myślę o Malcie- blisko, ładne widoki i piękna pogoda. Firma sprawdzona, z wieloletnim doświadczeniem na rynku wiec nie ma się co obawiać. Co sądzicie o wakacjach na wodzie?

Junior Member

Status

Domyślnie

Bylismy w Łebie kilka lat temu. I musze powiedzieć, że mamy pozytywne wspomnienia. Tym bardziej, że wtedy pogoda była super i całymi dniami opalalismy sie na plaży, a wieczorami chodzilismy na koncery, na piwko itp. Nie wiem jak od tego czasu Łeba sie zmieniła, ale jeżeli już, to tylko raczej na plus, bo to zawsze wszyscy chcą przyciągnąć do siebie klientów i turystów, więc stale pojawia się cos ciekawego i nowego.
    Czasem kochamy kogoś tak bardzo, że musimy się powstrzymywać. Gdybyśmy znali siłę ich miłości, zabiłaby nas

Senior Member

Status

Domyślnie

Jeżeli chodzi o egzotyczne miejsce to ja polecam Komodo, jest tam naprawde pięknie! Zobaczcie sobie - http://www.wyjazdy-komodo.pl .

Member

Status

Domyślnie

Ja polecam bardzo tanie biuro podróży suncenter.pl. W tamtym roku byłam z moim chłopakiem na wakacjach za granicą i byliśmy bardzo zadowoleni.

Senior Member

Status

Domyślnie

A co myślicie o wysyłaniu dzieci na kolonie i obozy? kiedyś częściej słyszało się o takiej formie spędzania wakacji, a jak jest teraz? Mój mąż znalazł taką ofertę https://www.atas.pl/pl/obozy-krajowe Myśleliśmy o tym by wysłać tam nasze dziecko, które ma nadwagę i w żaden sposób nie mogę go przekonać do jedzenia warzyw i owoców. Jadłby tylko słodycze, które po kryjomu daje mu babcia i dziadek:/ Nie wiem już co robić. Może na tym obozie się zmieni? Z opisu wynika, że taki obóz jest typowo nastawiony na aktywność fizyczną i wiele ciekawych gier i zabaw.

Junior Member

Status

Domyślnie

Moim zdaniem nie opłaca się jechać nad polskie morze, bo za te same pieniądze można wyjechać i zobaczyć trochę świata. Mnie bardzo spodobała się wyprawa pewnego małżeństwa, które ruszyło w podróż po Gruzji. Swoją wyprawę relacjonowali na blogu: http://jarzabki.pl/wedrowka-cminda-s...dowiec-gergeti. Szczerze mówiąc chętnie bym się w tamte regiony wybrała. Strasznie mnie fascynuje Kaukaz.

Junior Member

Status

Domyślnie

Powiem wam że ja na wakacje mam zamiar w parę miejsc wyjechać, wszystko już tu dopinam cały plan jest przygotowany ogólnie to bedzie taki trip po Polsce od bałtyku po mazury i później jeszcze trochę za Warszawę i do domu. Taki trochę spontaniczny wyjazd będzie z zaplanowaną trasą a nocleg to gdzieś po drodze.

Uprawnienia