Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Senior Member

Status

Domyślnie Pizza przez internet

Cześć dziewczyny Czy jeśli organizujecie imprezy dla dzieci to zawsze coś przygotowujecie czy może zamawiacie jedzenie z restauracji? Ja wczoraj organizowałam urodziny dla córeczki . byłam totalnie wykończona tak wiec zrobiłam 2 sałatki i postanowiłam zamówić coś do domu ( nalezy mi się ponieważ mam 3 dzieci, które niekiedy potrafią dać nieźle w kość).
    Tak czy inaczej postawiłam na portal skubacz: Pizza Poznań, pizzeria z dostawą Poznań | Skubacz.pl , w którym była moja ulubiona restauracja w Poznaniu. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, można było zapłacić przelewem ,aż się zdziwiłam,że tak łatwo poszło
    Tak czy inaczej warto sobie spróbować przynajmniej raz.

Senior Member

Status

Domyślnie

Nie wiem czy to akurat dobry pomysł na jedzenie zwłaszcza dla dzieci. Warto nie wpajać im takich nawyków i niszczyć żołądków.
    Sama jestem zwolenniczką domowych przetworów i zdrowego jedzenia. W sumie nawet prześledziłam chemię dodawaną do naszej żywności i tak ten askorbinian sodu- http://techlandlab.pl/sklep/askorbinian-sodu-e301/ nie jest aż tak zły jak by się wydawało.
    Więc czasami i może pizza byłaby wskazana

Senior Member

Status

Domyślnie

Myślę, że w jedzeniu z restauracji nie ma wymienianego przez Zott askorbinianu sodu. W restauracji czy pizzerii pizza jest przygotowywana w całości ze świeżych składników więc nie ma potrzeby pakować tam żadnej chemii.

Member

Status

Domyślnie

Żyjemy w takich czasach że zamawianie pizzy przez internet jest na początku dziennym dlatego nikogo to nie dziwi. Co raz więcej pizzeri oferuje tego typu usługi ponieważ większa część ich klientów zamawia właśnie w ten sposób. Często w pracy gdy siedzimy do późna bo trzeba zrobić raporty to zamawiamy sobie pizze. Mamy naszą ulubioną w http://www.clubtwist.pl/informacje/catering Jak dla mnie jest to najlepszy catering w Zabrzu i bardzo często korzystamy z ich usług. Plusem niewątpliwie jest to że mamy do niej jakieś 30 min drogi. Tak więc po złożeniu zamówienia nie czeka się tak długo. Uwielbiam pizze serową z dużą ilością tego składnika a pizza w clubtwist właśnie mi to oferuje. Nie żałują składników ciasto jest na prawdę smaczne a to wszystko składa się na wyjątkową pizze którą na prawdę można się najeść. Jeśli ktoś z Was mieszka w okolicach Zabrza to na prawdę warto zajrzeć do nich i zobaczyć co mają w menu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dajcie znać jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Jestem tego na prawdę bardzo ciekawa.

Senior Member

Status

Domyślnie

A może by tak otworzyć własną pizzerię? Wydaje mi się, że to dość dobry pomysł na biznes. To wcale nie jest takie skomplikowane zadanie. Całe niezbędne zaopatrzenie znajdziecie tu: https://multigastro.pl/wyposazenie-pizzerii. Polecam rzucić okiem.

Member

Status

Domyślnie

Pizza nie jest taka zła, byle nie jeść jej za dużo. A jeśli zamawiać, to tylko z firmy z pozytywnym wizerunkiem http://hrpress.pl/artykuly/zrobic-zo...ow-internecie/ , szanującej klientów i pracowników. Wtedy mamy większą szansę, że pizza nam będzie smakować, dotrze gorąca i za nią nie przepłacimy.

Uprawnienia