Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Member

Status

Domyślnie Jakie gry edukacyjne na android?

Czy znacie jakieś interesujące gry edukacyjne na Android? Takie motywujące do nauki języków obcych i innych przedmiotów jak geografia, chemia itd... Z góry dzięki

Senior Member

Status

Domyślnie

A jakie maja być to gry edukacyjne? Dla dorosłych czy może dla dzieci ? Ja czasami lubię pograć sobie w różne quizy na telefonie (sporo można ich dostać w sklepie play) ale staram się co nie co zainstalować mojej córci na jej smartfonie, który dostała w tym roku na urodziny. Niech przynajmniej ma z tego coś pożytecznego
    Dobrą grą jest na przykład Howling Mouse, która jest uzupełniona świetnymi filmami z National Geographic
    Myślę,ze dzieciom powinna również spodobać się Lokomotywa Juliana Tuwima.
    Do nauki języków obcych ciekawą aplikacją jest Enjoy Learning Map Puzzle - łączy język angielski wraz z zagadnieniami dotyczącymi geografii.
    Tutaj znajdziesz sobie opisy poszczególnych gier: Gry na telefon - YourApps.info - Sprytna strona smartfona
    Sama możesz sobie dla siebie zainstalować Play Magnus jeśli lubisz szachy albo Quiz UP - można zmierzyć się w teleturnieju z ludźmi z całego świata.

Junior Member

Status

Domyślnie

nie ma czegoś takiego lepiej z dzieckiem pograć w planszówki bo inaczej to strata czasu, to jest moje zdanie

Junior Member

Status

Domyślnie

Oj, tego jest mnóstwo w appstore, wystarczy przysiąść na godzinkę i wybrać takie, które ci wpadną w oko android nie ma jakichś tragicznych gier, wszystkie są zazwyczaj kolorowe i bardzo ładne graficznie, ale w edukacyjnych to lepiej może na portale edukacyjne zerknij nie na gry

Junior Member

Status

Domyślnie

genialne są te: http://tabletoweprzedszkole.pl/#/index sami z nich korzystamy. Są 3 kategorie wiekowe. Zabawa i nauka w jednym. Polecam!

Junior Member

Status

Domyślnie

ja w takie gry w ogóle nie gram

Junior Member

Status

Domyślnie

rekomenduję All by Myself albo Star Chart

Junior Member

Status

Domyślnie

Jeśli ma być to gra dla dziecka to raczej wybrałabym jakąś edukacyjną grę planszową Jeśli dla Ciebie to ja osobiście do nauki języków korzystam z Duolingo

Junior Member

Status

Domyślnie

Według mnie edukacyjnymi grami są tez takie jak Mekorama czy 2048, gdzie trzeba pomyśleć nad rozwiązaniem i podejść do problemu inaczej niż tylko klikając bez sensu
    Przyjaźń rodzi się w momencie, gdy jedna osoba mówi do drugiej: "Co? Ty też? Myślałem, że tylko ja".

Senior Member

Status

Domyślnie

Jakoś nie jestem za grami na telefon. Dla mnie jedynym telefonem mógłby być z https://www.upc.pl/telefon/ no ale dziwnym trafem inni mówią, że muszą mieć ze mną kontakt nawet gdy nie ma mnie w domu. Jestem za planszówkami. One są nie tylko grami edukacyjnymi, ale potrafią także wpłynąć na rozwinięcie relacji. Jakoś wydają mi się one o wiele lepsze od gier na telefon lub komputer

Uprawnienia