Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Junior Member

Status

Domyślnie

o pracę dodatkowo i dobrze płatną nie jest łatwo. Trzeba mieć jakieś doświadczenie albo fach w ręce (grafik, programista) Jeśli człowiek nie ma takiego fachu to ma gorzej. Można się starać o jakąś pracę w sklepach internetowych - dodawanie produktów, dodawanie ogłoszeń. Nie polecałabym korzystać z ofert typu składanie długopisów. Nie spotkałam się jeszcze z firmą która byłaby rzetelna.

Senior Member

Status

Domyślnie

Z pracą zdalną niby jest lepiej, ale większość pracodawców nadal obawia się, że pracownicy pracujący zdalnie nie będą dobrze wykonywali swoich obowiązków, a także niektórzy z nich płacą śmieszne stawki za wykonaną pracę. Faktycznie trzeba mieć dobry zawód i umiejętności, żeby móc dobrze zarabiać. Ja mam to szczęście, że jestem grafikiem i nie muszę martwić się o pracę. Dzięki dodatkowej pracy zdalnej po godzinach mogę odkładać pieniądze na czarną godzinę. Trochę się tego nazbierało i chciałabym zainwestować w lokatę, bo na tej stronie https://www.santanderconsumer.pl/lok...ta-zysk,1.html znalazłam informacje o wysokości zysków, które są bardzo zachęcające.

Junior Member

Status

Domyślnie

Ja na olx bardzo często widzę ogłoszenia pracy zdalnej. Myślę, że dla mamy z małym dzieckiem to idealne rozwiązanie
    Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.. chyba

Senior Member

Status

Domyślnie

Niestety nie z każdymi obowiązkami nasi Panowie sa sobie w stanie poradzić. Wiele razy jest tak, że aby zrobić coś w domu proszą o pomoc sąsiadów lub jakiegoś znajomego. Wydawało mi się , że to jedyne rozwiązanie ale jak znalazłem portal http://www.ozii.pl/ , to wiem że teraz jest to dużo łatwiejsze. Dzieki pomocy tego portalu możemy znaleźć wykonawców rożnych pracy a i sami możemy poszukać jakiegoś dodatkowego zajęcia

Junior Member

Status

Domyślnie

Ja uważam, że jak ktoś chce znaleźć pracę, to ją znajdzie. Może to trochę potrwać, ale warto się postarać.

Junior Member

Status

Domyślnie

Jest w tym dużo racji. Można powiedzieć, że Twoje słowa są niemal zawsze prawdziwe.
    Ufasz mi? - zapytał, patrząc w jej delikatną twarz, pełną zwątpienia i niepewności. A ona w odpowiedzi zamknęła oczy i podała mu swą dłoń, mówiąc: - Prowadź.

Senior Member

Status

Domyślnie

Jeśli zależy Wam na tym, aby dostać pracę, to powinniście regularnie się dokształcać. Na rynku dostępnych jest wiele różnych kursów i szkoleń, każdy znajdzie coś dla siebie. Co powiecie na przykład na kurs kadry i płace? Myślę, że to w wielu zawodach może się przydać.

Senior Member

Status

Domyślnie

No właśnie ja się dokształcam. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zawód florystki, szczególnie że ostatnio natykam się ciągle na ogłoszenia pracy w tym zawodzie. Od zawsze lubiłam robić kompozycje kwiatowe dla rodziny czy znajomych. Teraz czytam różnego rodzaju poradniki i artykuły a by nauczyć się czegoś o kwiatach. Jakiś czas temu czytałam na http://www.twojekwiaty.pl/blog/znacz...wazne-florysty o znaczeniu kolorów kwiatów. Bardzo ciekawy temat. Wysłałam kilka CV w odpowiedzi na ogłoszenia dla florystek. Mam nadzieję, że ktoś się odezwie.

Junior Member

Status

Domyślnie

Ciezko cos powiedziec.

Uprawnienia