Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Junior Member

Status

Domyślnie

Najpierw warto udać się do terapeuty - może uda się uratować małżeństwo - a dopiero później do adwokata, chociaż moim zdaniem warto wcześniej spróbować dogadać się z partnerem co do podziału majątku, opieki nad dziećmi, itp. Jeśli zdecydujecie się na adwokata, to poszukajcie takiego mającego doświadczenie w sprawach rozwodowych - w woj. śląskim warto sprawdzić adwokat wodzisław śląski od spraw o rozwód

Domyślnie

Na początek myślę że warto wypróbować terapię. Wtedy ma się pewność, że zrobiło się wszystko. A jeśli to nic nie da... Wtedy zacząć szukać prawnika.

Junior Member

Status

Domyślnie

Musisz rozważyć według mnie każdą z możliwych opcji i wybrać najlepszą dla siebie. Zależy od twoich stosunków z mężem...

Member

Status

Domyślnie

Zawsze trzeba próbować związek ratować na wszelkie możliwe sposoby. Dopiero jak się to nie uda to pozostaje kancelaria adwokacka w Białymstoku . I to wcale nie oznacza, że trzeba od razu brać rozwód. Czasem wystarczy separacja - czas na przemyślenie pewnych spraw i pogodzenie się. Znam wiele par, które po tym okresie wróciły do siebie na stałe

Junior Member

Status

Domyślnie

Na pewno warto zacząć od terapii ale niestety z doświadczenia mojego i znajomych wiem, że rzadko kiedy taka terapia przynosi jakiekolwiek rezultaty, choć pewnie zależy to przede wszystkim od nastawienia małżonków. Jeśli jednak zdecydujesz się na rozwód to warto wybrać dobrego i doświadczonego adwokata. Ja ze swojej strony polecam Panią Iwonę Sztubecką z jst kancelaria. Na pewno chętnie podejmie się tej sprawy.

Uprawnienia