Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
    Junior Member

Status

Domyślnie

Najpierw warto udać się do terapeuty - może uda się uratować małżeństwo - a dopiero później do adwokata, chociaż moim zdaniem warto wcześniej spróbować dogadać się z partnerem co do podziału majątku, opieki nad dziećmi, itp. Jeśli zdecydujecie się na adwokata, to poszukajcie takiego mającego doświadczenie w sprawach rozwodowych - w woj. śląskim warto sprawdzić adwokat wodzisław śląski od spraw o rozwód

Domyślnie

Na początek myślę że warto wypróbować terapię. Wtedy ma się pewność, że zrobiło się wszystko. A jeśli to nic nie da... Wtedy zacząć szukać prawnika.

Junior Member

Status

Domyślnie

Musisz rozważyć według mnie każdą z możliwych opcji i wybrać najlepszą dla siebie. Zależy od twoich stosunków z mężem...

Member

Status

Domyślnie

Zawsze trzeba próbować związek ratować na wszelkie możliwe sposoby. Dopiero jak się to nie uda to pozostaje kancelaria adwokacka w Białymstoku . I to wcale nie oznacza, że trzeba od razu brać rozwód. Czasem wystarczy separacja - czas na przemyślenie pewnych spraw i pogodzenie się. Znam wiele par, które po tym okresie wróciły do siebie na stałe

Member

Status

Domyślnie

Na pewno warto zacząć od terapii ale niestety z doświadczenia mojego i znajomych wiem, że rzadko kiedy taka terapia przynosi jakiekolwiek rezultaty, choć pewnie zależy to przede wszystkim od nastawienia małżonków. Jeśli jednak zdecydujesz się na rozwód to warto wybrać dobrego i doświadczonego adwokata. Ja ze swojej strony polecam Panią Iwonę Sztubecką z jst kancelaria. Na pewno chętnie podejmie się tej sprawy.

Junior Member

Status

Domyślnie

Zależy, jak jest szansa to zawsze warto próbować uratować związek. A jak nie, to trzeba szukać pomocy prawnej - https://adwokatrodacki.pl/ . Są i takie przypadki, ze poza rozwodem nic nie pozostaje.

Junior Member

Status

Domyślnie

a co z tym rozwodem jest nie tak

Junior Member

Status

Domyślnie

Moim zdaniem zawsze warto ratować związek. Trzeba chociaż podjąć próbę aby nie mieć sobie pózniej do zarzucenia, że nie zrobiło się nic. Ja wraz z mężem zdecydowałam się na terapię dla par w gabinecie Bez Iluzji http://beziluzji.pl/psychoterapia-oferta/terapia-par . Na początku było cięzko ale po kilku sesjach doszlismy do porozumienia. Warto było podjąć wysiłek bo dzięki temu dzisiaj jesteśmy szczęśliwym małżeństwem.

Uprawnienia