Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
    Junior Member

Status

Domyślnie

Klocki lego to bardzo dobry pomysł. Proponowałabym Ci kupić jednak ich oryginalną wersję.
    Lego ostatnio wydawało całą kolekcję, do której możemy dokupować kolejne części.
    Klocki świetnie wpływają na rozwój dziecka, zwłaszcza w wieku 4 lat.
    Pamiętaj jednak, aby elementy nie były zbyt małe ...
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Junior Member

Status

Domyślnie

takich pomysłów jest mnóstwo

Junior Member

Status

Domyślnie

A może jakieś fajne i kreatywne propozycje, które będą od dziecka wymagały aktywności mózgu? Np. tu są świetne zabawki konstrukcyjne http://www.hoplik.pl/Kreatywne-zabaw...478014741.html Tak naprawdę możliwości jest tak dużo, że aż głowa boli Ale te kreatywne propozycje najbardziej przykuwają moją uwagę w ostatnim czasie
    Prawdziwą siłę człowieka poznaje się po sposobie, w jaki się zmaga z cierpieniem

Member

Status

Domyślnie

Jeśli szukasz jakiś fajnych zabawek dla swojej pociechy to weź pod uwagę to jakie postacie bajkowe lubi. Bo czesto zabawki,które przedstawiają ulubioną postać sprawiają dwa razy więcej radości. Jeżeli nie wiesz gdzie takie zabaweczki kupić to ja polecałabym Ci zajrzeć do nich http://mojulubionybohater.pl/nowe-produkty bo maą ogromny wybór i dobre ceny. Na pewno znajdziesz tam coś fajnego dla pociechy

Junior Member

Status

Domyślnie

rowerek albo może zjeżdzalnia??? bardzo dobry pomysł na aktywne spędzanie czasu
    Być może wielkie uczucie nie wkracza w nasze życie w blasku i glorii jak rycerz na koniu

Member

Status

Domyślnie

Ja zawsze do zabawek dołączam jakieś ubranka. Pytam rodziców czego akurat potrzebują i maluch dostaje też coś praktycznego Z reguły kupuję w 5.10.15 - fajne ceny i dobra jakość, dodatkowo często można trafić na promocję.

Junior Member

Status

Domyślnie

Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam.. W związku z tym nie jestem w stanie pomóc...
    Niepokoić się o młodych to obowiązek starych – powiedział Bibliotekarz. – A zadaniem młodych jest lekceważyć niepokój starych.

Junior Member

Status

Domyślnie

moze jakies autko zdalnie sterowane albo klocki? chociaz zalezy co dziecko lubi.. moj kuzyn uwielbia piratow wiec na tej stronie https://godanparty.pl/ kupilam mu kostium pirata mial frajde co nie miara

Junior Member

Status

Domyślnie

Quady dla dzieci są teraz bardzo popularnym prezentem w sumie dla dziecka w każdym wieku - najwyższej podrośnie ja swojemu chrześniakowi kupowałam taki na komunię.

Member

Status

Domyślnie

Praktycznie każdy korzysta teraz z komputera, wiec dobrym pomysłem na prezent dla faceta mogą okazać się słuchawki. On na pewno bardzo z tego skorzysta. Sprawdzałam już tutaj http://sklep.jukom.pl/product/SLUCHA...egoryId=94642& słuchawki z mikrofonem. Mi bardzo się podobają i wydaje mi się, że na prezent dla faceta też będą sie nadawać.

Uprawnienia