Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
    Member

Status

Domyślnie

Cytat Napisał NetZofia Zobacz post
    W Chorwacji jest pięknie. Naprawdę wiedziałaś jakie to miejsce trzeba wybrać. Ja tam byłam z moim roku temu i przeżyliśmy bardzo dobre chwile. Właśnie w tym miejscu mi się oświadczył i właśnie w tym miejscu spędziliśmy nasze wakacje życia, niezapomniane do końca.
    to gratuluję a w jakiej miejscowości byliście? my jedziemy do Omis, już się nie mogę doczekać.
    właśnie zamierzam jeszcze na dniach wyprać tapicerkę w moim Quinny, bo młody chrupkami mi wyświnił. mam nadzieję, ze z tapicerką nic mi się nie stanie, bo planuję wrzucić ją do pralki
    ma może któraś model zapp xtra i prała tapicerkę w pralce? :P

Junior Member

Status

Domyślnie

U mnie był problem z młodszym synkiem nad morzem. Co prawda wody się bał, bo zimna (więc tu był spokój), ale za to zajadał się co chwilę paskiem i doprowadzał nas do szewskiej pasji tym. Nic do niego nie przemawiało, co na niego nie spojrzałam to pełne poliki piasku. Trzeba go było ciągle pilnować.

Junior Member

Status

Domyślnie

Cytat Napisał najmarti35 Zobacz post
    U mnie był problem z młodszym synkiem nad morzem. Co prawda wody się bał, bo zimna (więc tu był spokój), ale za to zajadał się co chwilę paskiem i doprowadzał nas do szewskiej pasji tym. Nic do niego nie przemawiało, co na niego nie spojrzałam to pełne poliki piasku. Trzeba go było ciągle pilnować.
    Może ma jakieś niedobory składników mineralnych i próbuje je uzupełnić jedząc piasek... Wracając jednak do tematu to przy dłuższej podróży samochodem warto dokładnie zaplanować miejsca postojów. Często trzeba robić przerwy przy podróży za małym dzieckiem.

Senior Member

Status

Domyślnie

Można podróżować z dzieckiem wszelkimi środkami komunikacji - nawet samolotem. U małych dzieci to jest fajne, że nie występuje u nich awiofobia - no i jeśli od małego nauczy się je latać to nie będą się tego bały w przyszłości Dla maluchów wbrew pozorom lot samolotem to znakomita zabawa

Senior Member

Status

Domyślnie

My na podróż z dzieckiem zdecydowaliśmy się dopiero jak miał rok. Pamiętam, że była to wyprawa życia, ale każda kolejna podróż była znacznie łatwiejsza Wcześniej jeździliśmy tylko samochodem, a w tym roku z racji, że Mały jest już duży postanowiliśmy pojechać pociągiem do Wrocławia. Jednak na miejscu wypożyczyliśmy samochód na dwa dni, żeby móc zobaczyć okolice. Korzystałam z usług http://www.rentiercar.pl/oferta/ i byłam bardzo zadowolona

Senior Member

Status

Domyślnie

Jak wybieracie sie gdzieś do Europy, koniecznie sprawdźcie jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem. z tego co wiem nie wszędzie obowiązuje polskie ubezpieczenie oc.Ja się o to zawsze pytam podczas ubezpieczenia samochodu. Zazwyczaj załatwiam to wszystko w Silesia ubezpieczenia w Zabrzu: http://silesiaubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-oc/ Są tam takie mile panie, ze wszytsko mi wyjaśniaja, a z tego co pamiętam to niektórzy ubezpieczyciele maja zielone karty w standardzie

Junior Member

Status

Domyślnie

Warto zwrócić uwagę na to, gdzie dziecko chce jechać. Faktem jest to, że nie zawsze jest nam w stanie powiedzieć. Jednak nie każda podróż może mu odpowiadać, a trzeba się liczyć z jego zdaniem. Jeśli chodzi o podróżowanie z bardzo małym dzieckiem, to raczej jestem przeciwna.

Uprawnienia