Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40
    Administrator

Status
    Wpisy
    6

Domyślnie

Cat te zabawy są naprawdę świetne Filip musiał dobrze się bawić
    Chyba nawet zaciągnę parę pomysłów na urodziny mojego synka

Senior Member

Status

Domyślnie

o kurcze nie wiem dlaczego ale u nas najpopularniejsze zabawy są w MC donaldsie może dlatego, że tak najłatwiej ...

Ale kreatywność w takiej sprawie to wyzwanie Szczerze powiedziawszy ja zrobiłabym jakis kolorowy fajny poczęstunek na przykład na talerzykach z ulubionymi postaciami dzieciaków są do wyboru na allegro talerzyki, kubeczki rurki, wszystko na urodzinki to przyciągnie uwagę dzieci a córka będzie wniebowzięta, że im sie podobało Na szczęście moja mała ma dopiero 3,5 roczku i nie zaprosi jeszcze nikogo na urodzinki

Życzę powodzenia

Junior Member

Status

Domyślnie

mój syn miał w mc donads w zeszłym roku i pewnie w tym mi nie przepusci..
    ale juz mi cos mruczy o bawiandii....
    kurcze te dzieci maja teraz za dobrze....)))

Junior Member

Status

Domyślnie

Córka siostrzenicy miała urodziny latem, zrobili jej na dworze dzieciaki miały dużo meijsca do zabawy.
    Same sobie wymyślały zabawy.
    A do jedzenia były ciasteczka, cukierki, jakieś chrupki, zapiekanki, gofry i tort lodowy A i parówki chyba

Senior Member

Status

Domyślnie

U Nas Mc byl jakis czas temu gdy jeszcze Malpich Gaji nie bylo. Ostatnio tak wyliczylam na 12'stke dzieci zabawe nie wychodzilo drogo a maja oddzielna salke, kolorowe talerzyki i ozdoby, slodycze, owoce i napoje. Gdyby kupowac wszystko samemu, do tego pozniej pilnowac, sprzatac A tak klopot z glowy Dzieci maja poczestunek i moc zabawy na sali dla siebie
    Sylwia, Andrzej i Filip (13piatek,VI,2003)

Senior Member

Status

Domyślnie

Dzięki wszystkim bardzo za pomoc Urodziny udały się fantastycznie!
    Julia (2002), Mateusz (2003), Tobiasz (2007), Faustyna (2008)

Senior Member

Status

Domyślnie

Polecam Wam świetną pizzeria poznań bardzo fajne miejsce, dzieci byłyby zadowolone! Mogą sobie same skomponowac własna pizze i zostanie ona tak zrobiona Byłaby to dla nich świetna zabawa! Także jak jesteście z okolic Poznania i nie wiecie gdzie zrobic urodzinki to sprawdzcie sobie ich ofertę bo naprawde warto!!! Pizze możecie też zamówic sobie do domu i Wam dowiozą. Również w nocy!!!

Senior Member

Status

Domyślnie

A zaproszenia robicie z dziećmi własnoręcznie czy zamawiacie w drukarni? Ja w tym roku nie mam na to zupełnie czasu, więc postanowiłam zamówić zaproszenia na okrągłe, dziesiąte urodziny mojej Tośki w drukarni internetowej http://www.viperprint.pl/produkt/zaproszenia/ZAP001C. Córka nadzorowała projekt i po zobaczeniu rezultatu końcowego obie jesteśmy baaardzo zadowolone Dostawa za darmo, a zapłaciłam tyle, ile bym wydała na zakup materiałów potrzebnych do ozdobienia tradycyjnych zaproszeń.

Junior Member

Status

Domyślnie

Cena quady dla dzieci jest teraz tak niska, że można fajnie zorganizować dzieciom czas na świeżym powietrzu W ogrodzie, czy na jakiejś łące i urodziny będą zapamiętane na długo!

Senior Member

Status

Domyślnie

Ja dla mojej pięcioletniej córeczki zrobiłam ostatnio urodziny w stylu księżniczki. Jej koleżanki i koledzy przebrali się za księżniczki i rycerzy choć pojawili się też batman oraz spider-man. Do tego zamówiłam z http://niezapomnianachwila.pl/oferta/slodki-stol/ taki stół elegancji ze słodkościami. Jeśli chodzi o zabawy to miałam parę w zapasie, ale żadnej nie wykorzystałam, bo dzieciaki się same bawiły, a jak puściłam muzykę to jeszcze tańczyły. Całość uważam za naprawdę udaną.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia