Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 126 z 126
    Administrator

Status
    Wpisy
    6

Domyślnie

Przedwczoraj oglądałam na ale kino film Hawaje, Oslo i muszę przyznać ze bardzo mi się ten film podobał. To historie kilku osób które są ze sobą jak by ze sobą powiązane.

Junior Member

Status

Domyślnie

Cytat Napisał Goomiśka Zobacz post
    Polecę premierą kinową "Kochałem ją" obejrzałam w ostatnią niedzielę i się zachwyciłam! Na film najlepiej iść z przyjaciółką bo to babski francuski romans bez prostych odpowiedzi. Powiem tylko, że jest o zdradzie i próbie dokonania najlepszego wyboru ... wygląda na to, że żadne z wybranych rozwiązań nie byłoby satysfakcjonujące. Acha, i jeszcze dodam że główną rolę gra Daniel Auteuil. O filmie można się więcej dowiedzieć tu: Kocha?em J? | Facebook tam również recenzje innych kobiet
    Również polecam film " Kochałem ją". Film o życiowych wyborach, o odpowiedzialności, ale również o wielkiej miłości. Kawał dobrego francuskiego kina, muzyka mnie urzekła Warto zobaczyć.

Junior Member

Status

Domyślnie

Ja oglądałam ostatnio bardzo fajny film Twój na zawsze. Ja go sobie wypożyczyłam z wypożyczalni nvod . Cieszę się że wybrałam sobie właśnie taka opcję w ence, bo dzięki temu mogę czasami zobaczyć jakiś dobry filmik. bo tak to nie wiem gdzie można go zobaczyć. Naprawdę fajny nawet mojemu mężowi się podobał.

Member

Status

Domyślnie

hella oglądałaś już Różyczkęz enkowej biblioteki? Jeśli jeszcze nie widziałaś to polecam, bo film jest bardzo dobry. To historia o uzależnieniu, uczuciach, miłości. Świetna kreacja Więckowskiego i Boczarskiej. Takie polskie filmy to lubię. A jutro na kanale MGM HD specjalny zestaw filmów dla nas babki.

Junior Member

Status

Domyślnie

Nie widziałam tego filmu i muszę sprawdzić czy jeszcze dostępny jest w nvod. Polecić mogę na jutro Sierociniec na nfilmHD . Jak ktoś lubi dobre horrorki to będzie miał okazję obejrzeć.

Junior Member

Status

Domyślnie

Od siebie mogę polecić na najbliższą sobotę transmisję z Mazurskiej Nocy Kabaretowej na Pulsie! Co prawda to nie film ale duża dawka dobrego humoru przecież zawsze mile widziana

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia