Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
    Senior Member

Status

Domyślnie

Ja swoje Agusi nie starałam na siłę karmić, moje założenie było takie, że jak będzie głodna, to da znać. Z drugiej strony, jeśli dziecko przez dłuższy czas miga się od jedzenia, może warto zainwestować w jakieś syropy czy suplementy. Ewentualnie musy owocowe - fajny wypatrzyłam wczoraj w gazetce lidlowskiej - http://www.ceneolokalnie.pl/sklepy/1...dl.pl/gazetka1 . Co myślicie o tym, forumowiczki? OD jakiegoś czasu podaję Guśce syrop plus musy i nawet już trochę je.

Junior Member

Status

Domyślnie

Musy owocowe na pewno mogą zasmakować dziecku, a przy okazji jest raczej zdrowe, więc widze tu same zalety Muszę się przejść do lidla również :P
    Zobacz co warto wiedzieć o lwiej zmarszczce rodzaje-zmarszczek.pl

Junior Member

Status

Domyślnie

dobre to o tej przyjażni

Junior Member

Status

Domyślnie

u nas pierwsze problemy pojawiły się przy rozbudowywaniu diety. dorzuciliśmy młodszemu synowi produkty bobovita jak tak miał z 6msc, no i zaczęły się cuda-wianki. plucie, zaciskanie buzi, płacz - myśleliśmy, że mu po prostu nie smakuje i co raz zmienialismy smaki i nic.
    jego starszy o 1.5 roku brat zjadał słoiczek za słoiczkiem ze smakiem i jeszcze tego mu mało było. Niestety niejadkowanie młodszemu zostało do dziś (5 l.) ale nie dajemy się szantażować. albo je to co wszyscy, albo po prostu chodzi głodny, do części produktów, na które jeszcze nie dawno nie spoglądał udało się go przekonać. w szczególności, że w domu jest świeta zasada - bez obiadu nie ma deseru, jak widzi brata z popcornem, albo lodami, to coś tam zawsze skubnie z obiadu. także walczymy nadal.

Uprawnienia