Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Temat: Na co uważać w ciąży????

Domyślnie

Jonhsonsbaby to straszna chemia! Nie polecam, moja siostra przy ciąży używała i nabawiła się straszej alegrii i wysuszenia skóry. Duzo lepsze sa jakiekolwiek dermokosmetyki z aptek. Bez parabenów SLS, silikonów i barwników.
    Moja strona| skynetic.pl

Domyślnie

Warto uważać na stres. Nie da się ukryć, że jest to najgorsza rzecz, jaka może się przytrafić. Oczywiście, nie da się go całkowicie usunąć, ale można go zminimalizować. Polecam medytację, jakąś praktykę uważności i duuuużo książek. Są fajne kursy w sieci, więc z pewnością znajdziecie coś dla siebie

Junior Member

Domyślnie

Trzeba uważać na słońce. Zbyt częste przebywanie na słońcu w czasie ciąży powoduje występowanie plam na ciele, a szczegółnie na twarzy, które nie znikają po porodzie.

Junior Member Avatar Mosler32

Domyślnie

Tylko słońce jest bardzo niebezpieczne.
    Może jakieś zasłony lub kremy.
    Krótko mówiąc, ewolucja nie jest rzeczą świętą.

Domyślnie

Przede wszystkim na kosmetyki. Nie da się ukryć, że to właśnie one najczęściej bywają największym problemem. Wiele mam uważa, że kiedy przestają palić, pić, zaczynają zdrowo jeść, to jest to wszystko, czego dzieciak potrzebuje. Nic bardziej mylnego! Najważniejszy jest święty spokój, ale również ważne są np. kosmetyki, które tak bardzo są bagatelizowane. Ja korzystałam przez CAŁĄ CIĄŻĘ z produktów od http://www.johnsonsbaby.com.pl i nie ukrywam, że jestem niezwykle szczęśliwa, bo działały one rewelacyjnie i śmiało mogę polecić je wszystkim moim znajomym. Wg mnie na rynku w tym momencie produkty od nich nie mają absolutnie żadnej konkurencji.

Junior Member

Domyślnie

Kremy z filtrem to podstawa! Promieniowanie UVA i UVB może bardzo szkodzić.

Podnośniki koszowe z Wrocławia http://podnosnikwroclaw.pl/ Tutaj najlepsze
    Ostatnio edytowane przez Juliak ; 10-08-17 o 11:28

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia