Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
    Senior Member

Status

Domyślnie

jak to ma byc zimny bufet to ja proponuje rozne wedlinki,sery(zolte i plesnowe)warzywka 9pomidor ,ogore kiszony i swiezy,rzodkiewka,salata)pieczywo rozne rodzaje i sporo salatek(jarzynowa,z tunczykiem,z kurczakiem,z parowka i makaronem,z ryzem i pieczarkami,z serem feta)
    do tego ciata i cukierki...
    nie wiem sama.

Senior Member

Status

Domyślnie

Cytat Napisał tutelitury
    Na tyle osob to nie lepiej na obiad gdzies isc

.....za drogi interes , tutaj strasznie kosztuje i nienajesz sie napewno
    Znajoma Polka tez idzie na komunie z tym ze prawdziwa holenderska , wlasnie sie dowiedzila co serwowac beda obiad musi sobie saa ugotowac w domu innaczej clay dzien z rodzina glodowac bedzie

Senior Member

Status

Domyślnie

i jak wyszlo? juz po czy jeszcze nie?

Senior Member

Status

Domyślnie

Wyszlo SUPER wszyscy jedli az im sie "uszy trzesly" myslalam ze przez tydzien jeszcze resztki dojadac bedziemy , a w poniedzialek jeszcze dosmazac i dopiekac musialam

Junior Member

Status

Domyślnie

Ja jestem już po komunii. Zorganizowaliśmy ją w restauracji, a menu było u nas tradycyjne: rosół z makaronem, kotlety schabowe z ziemniaczkami i bukietem surówek. Na deser były ciasta: szarlotka i sernik. Zamówiliśmy też lody i oczywiście był też tort.
    Taka tradycyjna kuchnia polska u nas się sprawdziła wszyscy byli zadowoleni z jedzonka i nikt nie wybrzydzał

Senior Member

Status

Domyślnie

Moje dziecko w tym roku będzie miało komunie. Zdecydowaliśmy, że przyjęcie po komunii odbędzie się w naszym domu, bo jest przestronny i bez problemu pomieścimy 30 osób, bo właśnie tyle planujemy zaprosić. Na początku zastanawialiśmy się nad zrobieniem go w jakimś lokalu, ale ceny są bardzo wysokie. Mam już mniej więcej przygotowane menu na to przyjęcie, ale nie wybrałam jeszcze tortu, bo nie podobał mi się żaden z oferty stacjonarnych cukierni. Zastanawiam się nad zamówieniem go tutaj http://e-torty.pl/ , bo mają spory wybór bardzo ładnych tortów. Ktoś z Was może u nich zamawiał jakiś tort?

Senior Member

Status

Domyślnie

A ja mam do Was, drogie koleżanki, pytanie dotyczące właśnie komunii pierwszej, liczę na Wasze porady. Za rok, w czerwcu do komunii idzie mój Kuba i oczywiście będziemy organizować przyjęcie z tej okazji. Mój mąż wpadł na pomysł, że przyjęcie możemy zorganizować na wsi, na posesji mojej mamy. Spryciarz, znalazł już nawet firmę, z której moglibyśmy wypożyczyć ławy i stoły - https://www.clubtwist.pl/. Sama nie wiem, co sądzić o tym pomyśle. Z jednej strony przyjęcie komunijne na wolnym powietrzu brzmi kusząco, a z drugiej trzeba będzie gotować, za czym nie przepadam . Co myślicie, warto zgodzić się na pomysł męża?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia