Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 120

Temat: wyprawka

Senior Member

Domyślnie

A czy braliście może na tego typu wyprawkę kredyt?
    Moja znajoma tak właśnie zamierza zrobić. Staram się ją odwieść od tego pomysł, bo nie wydaje mi się to racjonalne!
    Czasami takie oferty są korzystne, ale dla osób odpowiedzialnych!
    Warto może rozważyć to konto http://konto-w-banku.pl/konto-alior-...tawowe-oplaty/
    Słyszałam, że jest świetne!

Junior Member Avatar anerlo43

Domyślnie

Dzięki, przyda się

Senior Member

Domyślnie

Trzeba jednak pamiętac o tym, że nie każda kobieta ma łatwy dostęp do szkoły rodzenia. Po większych miastach nie ma z tym zbyt dużego problemu. Jednak po małych miejscowościach trudno jest spotkać taką szkołę. Wydaje mi się, że w takich przypadkach warto skorzystać takiej https://szkolarodzeniaprenalen.pl/ darmowej szkoły rodzenia. Zawsze to jakieś dodatkowe porady i podpowiedzi z których możemy skorzystać.

Senior Member

Domyślnie

A czy przy każdym szpitalu nie ma szkoły rodzenia? Znaczy przy moim jest. A jeśli chodzi o wyprawkę to nie brałam kredytu. A ubranek dla niemowlaka szukałam po zwykłych sklepach, bądź po internetowych. Jakieś ciuszki koleżanki mi dały. I jeśli chodzi o prezenty to prosiłam to o wózek, to o łóżeczko i tak całą wyprawkę uzbierałam.

Junior Member

Domyślnie

mi to na pewno się przyda

Junior Member

Domyślnie

Jeśli chcielibyście sprawić prezent swojej mamie to polecam wam kupić Chusta babylonia będzie z niej zachwycona, przy małych dzieciach takie chusty to rarytas, to będzie bezcennym prezentem !

Domyślnie

Od siebie dodam, że u mnie bardzo pomocnym elementem wyprawki okazało się gniazdko niemowlęce. Swoje akurat zamawiałam ze Sleepee- bardzo fajna, godna polecenia firma. Produkt super jakości, bardzo mięciutki i miły w dotyku i co ważniejsze bardzo bezpieczny. Przydatny np. podczas drzemek maluszka z rodzicami- ja się bardzo martwiłam,że możemy przygnieść synka a taki kokon był dla niego ochroną

Junior Member

Domyślnie

a ile taka wyprawka kosztuje

Domyślnie

koszt rzedu 2000 PLN
    Najlepszym prezenty i tanie można kupić w serwisie ogłoszeniowym na https://wszystkotujest.pl

Junior Member

Domyślnie

Wiesz co to zależy, my mieliśmy sporo rzeczy po pierwszym dziecku i było sporo łatwiej no wiadomo są rzeczy które trzeba kupić nowe, na przykład materacyk, ja bardzo długo szukałam i nie oszczędzałam bo chciałam coś co będzie dobrze podpierać główkę i kręgosłup malca i będzie antyalergiczne. Sensitive ms 11 sprawdza się doskonale. Ale wiadomo ubranka itd mozna miec uzywane

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia