Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
    Member

Status

Domyślnie

Oprócz zwykłego mycia zębów,płukania, nici itp polecam ssanie oleju doskonale wpływa na zdrowie ale i na zęby ( w tym też mocno wybiela). Ja używam kokosowego oleju ale dobry będzie też zwykły taki kuchenny. Tylko pamiętajcie żeby nie połykać go! :P
    Moja strona| skynetic.pl

Member

Status

Domyślnie

O ząbki dbam oczywiście za pomocą wszelkich dostępnych środków - płyny do płukania, nici dentystyczne, szczoteczka soniczna itd. A co kilka miesięcy udaję się na wizytę kontrolną do dr Doroty Witkowskiej, która przyjmuje w CM Panorama. Wtedy mam usuwany kamień i wszelkie przebarwienia, rzadko, ale czasem trzeba wyleczyc jakieś ubytki. Ale generalnie zęby mam zdrowe

Senior Member

Status

Domyślnie

Nie cierpię dentystów i unikam ich jak mogę. Dlatego tak często myję zęby. Zainwestowałam dla siebie i dziecka w pastę bez fluoru http://www.cvsklep.pl/produkt/Dla_dz...B3w_bez_fluoru słyszałam, że są one zdrowsze. A oprócz tego jak już muszę iść do tego dentysty to z miną cierpiętnika idę. Jak mus to mus jak boli to się idzie.

Member

Status

Domyślnie

Mi lekarz powiedział że dzieci powinny używać past z fluorem ale w małej ilości ( w koncu też ten pierwiastek jest potrzebny do życia) . Sam nie wiem, pewnie co lekarz to opinia :P
    Moja strona| skynetic.pl

Junior Member

Status

Domyślnie

Odkładanie się kamienia nazębnego to naturalny proces, który dotyczy nawet ludzi myjących zęby po każdym posiłku. Do jego budowy przyczyniają się resztki jedzenia, bakterie oraz substancje zawarte w ślinie. Nie jest możliwe bezpieczne i efektywne usunięcie go samodzielnie w domu. Dlatego też, aby zadbać o zęby, stomatolodzy zalecają raz na pół roku wybrać się do gabinetu dentystycznego na zabieg zwany scalingiem. Istnieje kilka rodzajów tego zabiegu, jednak za najskuteczniejszy uznawany jest scaling ultradźwiękowy, podczas którego fale o wysokiej częstotliwości precyzyjnie kruszą i usuwają kamień z zębów i przestrzeni międzyzębowych.

Junior Member

Status
    Wpisy
    12

Domyślnie

a czy możecie coś poradzić na nieświeży oddech z ust? Lekarz u mnie stwierdził halitozę - co mogę z tym zrobić?

Junior Member

Status

Domyślnie

Ja jestem zdania, że niezbędna jest porządna szczoteczka. Super porady w tym zakresie są choćby tu https://medimedia.com.pl/szczoteczka...-twoich-zebow/
    Zacisnął palce na mojej dłoni i pociągnął mnie za sobą. Zaskoczona, zachwiałam się, spojrzałam na niego, a potem mnie pocałował.

Junior Member

Status

Domyślnie

Na pewno ogromne znaczenie ma odpowiednia higiena i pielęgnacja zębów oraz regularne wizyty u stomatologa. Jeśli chodzi o godnego polecenia dentystę to na terenie Wrocławia będzie to według mnie gabinet Lux-Dent http://lux-dent.com.pl/. Super podejście do pacjenta, przystępne ceny. Polecam.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia